Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Kapalı T6 Alüminyum Spigot Truss Aydınlatma Sahne Çatı Makas Sistemi
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Konser Hafif Dj Işık Standı Kafes Alüminyum Kafes Sistemleri
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Alüminyum Kafes Tower Açık Olay Kare Kutu Kol blok 3mm
| Malzeme: | 6082-T6 Alüminyum Alaşımları |
|---|---|
| Kalınlığı: | 3mm |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
6082 Versatile Aluminum Square Truss Smart Connecting Joint For Outdoor Events
| Connector: | Bolt/ Spigot |
|---|---|
| Package: | Carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
6082 T6 Asansör Kulesi Çatı Makası
| Uygulama: | Asılı LED, Hoparlör, Aydınlatma |
|---|---|
| Boyutu: | 50mm |
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
390x390mm Alüminyum Mafsallı Makas 1600KG Yükleme Kapasitesi
| Model numarası.: | SQS390 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, Siyah veya özelleştirilmiş |
Konser Korozyon Direnci için 4M Uzunluk Açık Alüminyum Sahne Kafes
| Ambalaj bilgileri: | kabarcık filmi |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Batı Birliği |
Stadyum Alüminyum Spigot Truss İç Aydınlatma Truss Sistemi
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
6081 Alüminyum Makas Çerçeve Aydınlatma Taşınabilir Makas Sistemleri
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |


