Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Global Spigot Truss Arc - Shaped Trussing International Aluminum 6082
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Shape: | Arc-shaped |
| Color: | Silver, Red, Black, or customized |
Square Silver Stage Light Truss / Lighting Truss System Aluminum For Outdoor 18m Span
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
LED Screen Goal Post Truss Goal Post Lighting Stand For Lounge Bar Singing Stage
| Kafes malzemesi: | Alüminyum 6082-T6 |
|---|---|
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
| İşlevi: | LED Ekran Asma, Çizgi arrey hoparlör ve arka plan bez |
Circular Lightweight Newly Rotating Aluminium Square Truss Bright Black For Club
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Color: | Silver, black, red, yellow |
| shape: | Circle |
Silver Bolt Or Screw Aluminum Square Truss 3 Meter For Celebration Parties
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 300x 300 mm |
Çıkarılabilir Alüminyum Sahne Platformu Alaşımlı Kare Sahne Makas Sistemi
| Model numarası.: | SYL002 |
|---|---|
| Çerçeve Malzemesi: | Alüminyum 6061-T6 |
| Panel Malzemesi: | 18 mm kaymaz kontrplak |
1.4m Yükseklik Alüminyum Sahne Platformu Alaşımlı Kare Sahne Makas Sistemi
| Model numarası.: | SYL002 |
|---|---|
| Çerçeve Malzemesi: | Alüminyum 6061-T6 |
| Panel Malzemesi: | 18 mm kaymaz kontrplak |
Küresel Kafes Sahne Alüminyum trussing Suya Çatı Çerçeveleme Rosh Arc - Şekilli
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Şekil: | Yay biçimli |
| Renk: | Gümüş, Kırmızı, Siyah veya özelleştirilmiş |
3 parça Alüminyum Goal Post Makas / Line Array Hoparlör Makas Standı 20m Büyük Açıklıklı
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Truss Main Tube: | Diameter 50mm, Thickness 3mm |
Lightweight Rotating Circle Shaped Aluminum Trusses For Event / Club / Big Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300*300 |
| shape: | Circle |


