Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Aluminium Clamp Truss Accessories 25mm For Hanging LED Speaker Lighting
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Thickness: | 3-7mm |
| Application: | Hanging LED,Speaker,Lighting |
Projection Screen Truss Goal Post Aluminum Truss 0.5m - 4m Hanging Reflector Lamp
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
En Son Kalite Bolt Sleeve Blok Aydınlatma Sahne Truss Tower Sistemi
| Malzeme: | 6082-T6 Alüminyum Alaşımlı |
|---|---|
| Kalınlığı: | 3mm |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Asansör Kulesi Aydınlatması İçin Elektrikli Üst Kısım Makas Aksesuarları
| Uygulama: | Asılı LED, Hoparlör, Aydınlatma |
|---|---|
| Boyutu: | 50mm |
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
Mavi Ve Beyaz Tıbbi Oxford Çadırı 5 * 6m 24 Metrekare Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Borular
| Pole Malzeme: | sıcak daldırma galvanizli çelik borular |
|---|---|
| feture: | % 100 kullanım odası |
| Kumaş: | Oxford |
Özel Boyutlu Spigot Sahne Çatı Makas Kule Sistemleri Aydınlatmayı Süsleyin
| modeli: | Çadır |
|---|---|
| Hizmet: | 24 saat |
| Renk: | gümüş veya OEM |
6082 T6 Aluminum Triangle Aluminum Square Truss For Roof Trussing System
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Performance Truss Alüminyum Sahne Platformu Modüler Etkinlik Sahnesi
| Model numarası.: | SYL002 |
|---|---|
| Çerçeve Malzemesi: | Alüminyum 6061-T6 |
| Panel Malzemesi: | 18 mm kaymaz kontrplak |
Parti için Yıldız Şekilli Beş Köşe 6082 T6 Alüminyum Makas
| Model numarası.: | TRS287 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım 6082/6061-T6 |
| Kafes Boyutu:: | 287*287 mm |
TRB300 Colour Triangle Aluminum Truss For Theme Park 6082 For Tube Material 1M length
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |


