Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Alüminyum Spigot Truss Korozyona Dirençli ve Etkinlikler için Hava Durumuna Karşı
| Model NO.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | Yıldız şekli, özel |
Mobil Eğlence için Alüminyum Spigot Truss Montajı Kolay
| Model NO.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | daire |
Hafif ve taşınabilir Alüminyum Spigot Truss kolay nakliye ve kurulum için
| Model NO.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | Yıldız şekli, özel |
Metre başına Olaylar Arc Alüminyum Sahne Dairesel Kafes Çatılar 290x290 mm 6kg
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 290 X290 mm |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
Özel küresel 0,5 m - 4m asılı reflektör lamba kale direği alüminyum Truss
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Metal Gol Sonrası Truss Alüminyum 10x10 m Çizgi Dizi
| Malzeme: | Alüminyum 6082-T6 |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| Amaç: | LED Ekran, çizgi dizi hoparlörler ve arka plan bez asılı |
Square Silver 287 / 450 Stage Lighting Truss Aluminum 18m Span For Exhibition
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Spigot Circular Irregular Shape Aluminium Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Circular length: | 4 - 12 meters |
| Color: | Silver, black, red |
Circular Irregular Shape Aluminum Spigot Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
| Renk: | gümüş, siyah, kırmızı |
Sahne Alüminyum Aydınlatma Truss Görüntüleme Sistemi 387MM X387MM
| Model numarası.: | SQS390 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, Siyah veya özelleştirilmiş |


