Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Excellent 6082 T6 Silver Aluminum Spigot Truss For Outdoor / Indoor Activities
| Color: | Silver, Black , Red |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
20.4 X 18.5 Triangle Exhibit Truss 1179kg - 2809kg Loading Weight For Outdoor Event
| LOGO: | LEDIKA |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle, Square, Oblong |
| Truss Size: | 520x470mm |
Durable Aluminum Box Truss 12m - 30m Span For Outdoor / Indoor Activities
| Product: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle |
Concert Lighting Aluminum Spigot Truss Triangular Bolt Truss Customized Shape
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
Kapalı Konser Partileri İçin Mat Siyah Alüminyum Mafsal Kafes, DJ Makas Sistemi
| Renk: | Gümüş, siyah, kırmızı |
|---|---|
| Ürün adı: | tıkaç truss |
| karış: | 16mm |
Auto Show için Çok Fonksiyonlu Alüminyum Alaşım Sahne Aydınlatma 400 * 400MM Bolt Truss
| Ürün: | Alüminyum kutu Truss |
|---|---|
| Kafes malzemesi: | Alüminyum |
| Kafes şekli: | Kare, dikdörtgen, üçgen |
Etkinlik için Yanmaz Müzik Sahne Çatı Makas Alüminyum Kutu Kafes
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| İsim: | Müzik Sahne Çatı Makas |
| Tepe: | Çadırlı Çatılı |
Konser Dış Mekan Küçük Sahne Aydınlatma Truss Alüminyum 6082 Yanmaz
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| İsim: | Müzik Sahne Çatı Makas |
| Tepe: | Çadırlı Çatılı |
Dış Mekan Etkinlikleri İçin Ekran Rafları Sahne Çatı Makası Yanmaz Paslanmayan
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| İsim: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| Kullanım: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
6082 Dış Mekan Konser Gösterimi İçin Sahneli Alüminyum Çatı Makas Sistemi
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| İsim: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| kullanım: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |


