Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Tek DJ Hoparlör Makas / Hoparlör 12M Yükseklik Alüminyum Mafsal Kafesli Standları
| Modeli: | Bir Hoparlör Makas |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
| En fazla yükseklik: | 12m |
ISO Line Array Speaker Hanging Truss System 8 Meter Height 1.1 Ton Max Loading
| Modeli: | Bir Hoparlör Makası |
|---|---|
| Yükseklik: | 8m |
| En fazla yükseklik: | 12m |
Açık / Kapalı Etkinlik için 6082-T6 Alüminyum "A" 8 Metre Hoparlör Makas
| Alüminyum truss: | 6082-T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kullanım: | Açık Hava Etkinlikleri ve Projeleri |
| Çalışma hayatı: | 10-15years |
Sergi Stand Build için Yanmaz Boru Alüminyum Mafsal Dj Makas
| Modeli: | SQS 6076 alüminyum makas |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Alüminyum Spigot Taşınabilir Kademeli 400mm X 400mm Aydınlatma sistemi Makas
| Modeli: | SQS 387 alüminyum makas |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
290mm X 290mm Çerçeve Yapısı Cıvata Alüminyum Mafsal Makas Kombine Tasarım
| Modeli: | SQT290 Cıvata ve Somunlu makas |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Spigot Vida Bağlantılı Hafif Alüminyum Sahne Kafes
| modeli: | Sahne makası |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T8 |
| kullanım: | Dekorasyon için Aydınlatma Kafesi |
Taşınabilir Açık Açık Konser Sahne Çatı Çubuğu Alüminyum Alaşım Paslanmayan
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6061 |
|---|---|
| Adı: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| Kullanımı: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Sergi ve tanıtım için alüminyum alaşım tasarımı ile taşınabilir sahne çatı truss
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6061 |
|---|---|
| Adı: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| Kullanımı: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Sahne Işıklandırma Truss Sahne Işıklandırma için DJ Truss Konser için Çatı ile
| Malzeme: | alüminyum 6061 |
|---|---|
| Adı: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| Kullanımı: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |


