Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Alüminyum Dış Sahne Truss Çerçeve Yapısı Ekran Çerçeve Eğitimi için
| Malzeme: | alüminyum 6061 |
|---|---|
| Adı: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| Kullanımı: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Alüminyum Dayanıklı Katman Hoparlör Kafes Outdoor göster Pürüzsüz Kaynak 48.3mm çelik tüpü ile
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Standart: | TUV |
| Kullanılabilir boyut: | 2x2x8m / As özelleştirildi |
Metal trussing Line Array Hoparlör Kafes Katman Işın Güçlü İnşaat
| olaylar: | Sergi, Konser |
|---|---|
| Ürün adı: | Katman Makas |
| Boru ebadı: | 48.3mm |
Konser Sahne Çatı Kafes Alüminyum DJ trussing Kapalı 500kg - 4700kg Max Yükleme
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Adı: | Alüminyum Truss, Müzik Sahne Çatı Makas |
| Kullanım: | Ticari fuar yapımı, dükkan montajı ve konser dönemi için |
Spigot Sahne Çatı Kafes Kapalı Yanmaz Alüminyum trussing 16 Degrees Sertlik
| DAİREMİZ: | 0.5-4M |
|---|---|
| Kiriş Materyali: | Alüminyum 6082 |
| Yükleme alanı: | Guangzhou, Çin |
Çelik Boru 50mm katman cıvata Truss 2 x 2 m düz çerçeve ile sahne tekerlek kaldırma
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Bespoke Color Aluminium Box Truss Aluminium Triangle Truss Round Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Truss 400mm |
| Usage: | all kinds of events |
Promotion Canopy Roofing Stage Roof Truss Screw Truss With Canopy Roof
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
Spigot 6082 T6 Aluminum Triangle Truss Light Duty Beam Circle
| Joint: | Spigot/Bolt |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Square/Triangle |
Outdoor Event Big Show Concert Light Duty Project Truss With Tent
| Component: | Truss & Stage & Tent |
|---|---|
| Name: | Stage Roof Truss |
| Size: | Custmoized |


