Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Siyah Renk Kapalı Auto Show Bolt Truss T8-6082 Alüminyum Malzeme
| Uygulama: | açık |
|---|---|
| Ürün adı: | Katlanır Makas |
| olaylar: | Sergi, otomobil gösterisi |
Sahne Etkinlikleri için 290*290MM Alüminyum Kutu Kafes Sistemi
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6082-T6 |
|---|---|
| renk: | Siyah, Gümüş, Özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Concert,Exhibition,Performance,DJ Band,advertisement ; Konser,Sergi,Performans,DJ Band,Rek |
Car Show 4700kg Büyük Emniyet Yükleniyor Bolt Alüminyum Aydınlatma Kafes Işık trussing 520x1000 mm
| Ana Tüp: | 50x3 mm güçlendirir |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
| Şekil: | Dikey, Kare, Yuvarlak |
Okul için 22m / 80 Feet Alüminyum Kare Bolt Kafes Sistem 450x600 mm Sahne
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
520x1000mm Aluminum Box Truss Outdoor Events Trussing In Bolt Type
| Main Tube: | 50x3mm Strengthen |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
50x3mm Strengthen Aluminum Box Truss Outdoor Events Trussing In Bolt Type
| Main Tube: | 50x3mm Strengthen |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
Durable Strengthen Box Truss System Aluminium Stage Truss For Commodity Fair
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Triangular Trusses for Club / Park / Dj
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
Rotating Truss 2M 4M 6M Aluminum Lighting Truss For Club Adjustable Speed
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 250 x 250mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Newly 390mm Exhibit Truss Aluminum Spigot Truss For Indoor Or Outdoor Events
| Renk: | Gümüş, siyah, kırmızı |
|---|---|
| Ürün adı: | tıkaç truss |
| karış: | 16mm |


