Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
ProSound Trangle Hoparlör Kafes DJ Aydınlatma Sahne Gümüş Globaltruss
| Material: | Aluminum 6082-T6 Truss |
|---|---|
| Color: | Silver or customized |
| Applications: | Any type of events and shows |
Line Array Hoparlör Dik Makas / Özelleştirilmiş Ağır Truss 520x1000 mm
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
|---|---|
| Layer Truss: | 48.3mm Steel Tube |
| Usage: | Outdoor Events and Projects |
Siyah Kapalı Katman Hoparlör Kafes Alüminyum Yükleme LED Sistemi 300x300 mm
| Alüminyum truss: | 6082-T6 Alüminyum |
|---|---|
| Katman Makas: | 48.3mm Çelik Boru |
| Kullanım: | Açık veya Kapalı |
Su geçirmez alüminyum Hoparlör Kafes Kaynak Açık Vokal konser Celebration Standı
| kullanım: | Vokal konseri, Kutlama, Gösteri, Modern fantezi |
|---|---|
| tip: | Alüminyum ve Çelik Hoparlör Makasları |
| Uygulama: | açık ve kapalı |
6082 Alüminyum Kare Kafes Bolt Konser Sahne trussing Gümüş SQB300 Kodu
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Heavy Duty Screw Stage Aluminum Square Truss For Outdoor Promotion Show
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Suit for: | Outdoor,Gymnasium |
| Size: | 520x1000x1000/2000/3000mm |
En Çok Satan Özelleştirilmiş Katman Kafes Ağır DJ Hoparlör Standı 520x1000 MM Standı
| Alüminyum truss: | 6082-T6 Alüminyum |
|---|---|
| Katman Makas: | 48.3mm Çelik Boru |
| Kullanım: | Açık Hava Etkinlikleri ve Projeleri |
Event 400mm 6082 Aluminum Square Truss Bolt 50×3 mm Silver Black
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
3mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
30cmx30cm Aluminum Square Truss , Silver Bolt aluminum stage truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |


