Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Konser Kale Direk Kafes Alüminyum Cıvata Kafes Sistem Ve Kitleri
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Konser Sergisi için T6 Alüminyum Kale Sonrası Kafes Sistemi
| Ürün adı: | Küresel Direk Kafesi;Kale Direği Kafesi; Afiş Kafesi; Gentry makası; LED Ekran Kafesi; |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Çeşitli yükleme kapasiteleri için farklı boru boyutları ile alüminyum spigot truss
| Model numarası.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| şekli: | kare |
Hindistan'da uzun süreli performans için korozyona dayanıklı Alüminyum Spigot Truss
| Model numarası.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| şekli: | kare |
Işık ve ses ekipmanları için özelleştirilebilir Alüminyum Spigot Truss
| Model NO.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | Karesi |
Alüminyum Kare Kafes Sahne Aydınlatma Fuarı / Araba Show Ağır Yük Aydınlatma Standları
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
|---|---|
| İçin uygun: | Açık, Jimnastik |
| Boyutu: | 520x1000x1000 / 2000 / 3000mm |
Metre başına Olay 400mm 6082 T6 Alüminyum Kare Kafes Bolt 50 × 3 mm Boru 10kg
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 400 x 400 mm |
| Uzunluğu: | 0,5 m-4m |
Işıklar Konuşanlar için Goal Post Kafes Alüminyum / Küresel Kafes Goal Post Açık
| Avantajı: | Basit, Hızlı |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 Alüminyum |
| Demet: | Kare Kafes, Üçgen Makas, Katlanır Makas |
Siyah Kırmızı Gümüş 250mm Alüminyum Kare Kafes Bolt Hafif 43 × 3 mm Yüksek Yükleme
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 250x 250 mm |
| Uzunluğu: | 0,5 m-4m |
6082 T6 Alüminyum Aydınlatma Truss Sistemleri Kare Spigot 0.5m - 4m
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 290 X 290 mm |
| Uzunluğu: | 0,5 m-4m |


