Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
50*3mm Tent Aluminum Square Truss For Outdoor Events , 3kg Per Meter
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Fireproof 300x300 Mm Stage Aluminum Square Bolt Truss System For Events Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Coal Black Photography Exhibition Aluminum Square Truss For Indoor Events
| LOGO: | LEKIDA |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Square, Oblong, Cylindrical or customized |
Hafif Alüminyum Kare Makas / Konser Makas Sistemi 30 * 2mm Bağlantı Boru
| Modeli: | SQS Spigot makas |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Düğün Backdrop Dekorasyon için TUV 290 Aydınlatma Alüminyum Çatı Makas Kulesi
| Ürün: | SQB 4560 alüminyum cıvata kirişi |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Konser Etkinliği İçin Özelleştirilmiş Katlanabilir Kare Alüminyum Katlanır Makas
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Hareketli Kare Katlanır Kafes Parti Hoparlörü Alüminyum Katlanabilir Aydınlatma Kafesi
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Yaratıcı Hoparlör Katlanır Kafes Hareketli Alüminyum Kare 520 x 950 mm
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Sergi için 520 x 950mm Kare Orta Katlanır Makas
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Açık Hava Oyunu Ejderha Kale Sonrası Kafes Alüminyum Cıvata Kafes
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |


