Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss parts ] eşleşme 1350 Ürünler.
Asma Aydınlatmalar Ses Ekipmanları için Çevre Dostu Alüminyum Alaşımlı Katman Kafes
| Sertifika: | ISO9001 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı sahne çatı makası |
| Renk: | gümüş veya OEM |
Asılı Hoparlör için T6061 Alüminyum Görev Güçlü Gümüş Katman Kafes
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı sahne çatı makası |
|---|---|
| Renk: | gümüş veya OEM |
| Özellik: | uygun maliyetli, Kararlı, kullanımı kolay, Hafif |
Konser Etkinliği İçin Özelleştirilmiş Katlanabilir Kare Alüminyum Katlanır Makas
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Açık Hava Konseri İçin Ağır Hizmet Tipi Hoparlöre Dayanıklı Hareketli Katlanır Makas
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Parti Hoparlörü Dayanıklı Hareketli Katlanır Makas Spigot Konnektör
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Yaratıcı Hoparlör Katlanır Kafes Hareketli Alüminyum Kare 520 x 950 mm
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Dış Mekana Dayanıklı Kare Katlanır Makas Alüminyum Hoparlör Kaldırma
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Sergi için 520 x 950mm Kare Orta Katlanır Makas
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Büyük Etkinlik 4m Alüminyum Katlanır Makas Çıkarılabilir Makas Kule Sistemi
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| tüp boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520x950mm |
İç ve dış mekan etkinlikleri için hafif alüminyum kare truss
| Ürün: | SQB300 alüminyum cıvata kirişi |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |


