Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ circle aluminum square truss ] eşleşme 390 Ürünler.
Konser Etkinliği Sergisi için OEM 6061 Alüminyum Cıvata Kafes
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Ürün adı: | Alüminyum Alaşımlı Kare Makas |
6061 Alüminyum Spigot Truss Konik Bağlayıcı 0.5m - 4m Box Truss Sistemi
| Renk: | Siyah, Simli veya müşteri isteği |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Ürün adı: | Sahne kafes, konser sahnesi için alüminyum kare kutu çatı kafes, En Kaliteli Alüminyum Hafif Siyah S |
TÜV Alüminyum Spigot Makas Kutusu Kafes Sistemi Konik Bağlayıcı 0.5m - 4m
| Malzeme: | alüminyum 6061/6082-T6 |
|---|---|
| Renk: | siyah, gümüş veya OEM |
| Şekil: | Kare, Üçgen, Düz, Kare Daire kemer üçgen merdiven makası, Katman |
Gösteri konserleri ve açık hava etkinlikleri için özelleştirilebilir Alüminyum Spigot Truss
| Model NO.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | Karesi |
Etkinlikler için 12m - 30m Açıklıklı Alüminyum Kutu Truss DJ Band
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6082-T6 |
|---|---|
| renk: | gümüş, siyah, özelleştirilmiş |
| Uygulama: | konser, Sergi, Performans, DJ Band, vb |
Alüminyum Düğün Çadırı Tavan Aydınlatma Truss PVC Çatı Sistemi
| Kafes Malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6061-T6/6082-T2 |
|---|---|
| Çatı rengi: | Siyah, Gümüş, Özelleştirilmiş |
| Kafes tipi: | Ağızlık Makas |
100mm - 1010mm Bolt Aydınlatma Alüminyum Kare Makas SGS CE Sertifikalı
| Ürün: | SQB 400 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
0.5m - 4m Alüminyum Kare Kafes Çapraz Kapalı Gişe inşa için Tüp güçlendirilmesi
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 400x 400 mm |
Alüminyum kare aydınlatma dairesi Gece kulübü için asansör ışıkları şerit
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | 0.5m-4m |
6m Dış Çap Bolt Daire Kafes 300mm / Heavy Duty 12 Inch Kare Makas
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |


