Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ circle aluminum square truss ] eşleşme 390 Ürünler.
Lighting Performance Truss Aluminum Stage Truss Durable For Exhibition Concert
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
| Renk: | Gümüş, Siyah, Altın veya özelleştirilmiş |
450mm X 450mm Sistem Altı Ayağı Alüminyum Kare Makas Kolay Kurulum
| Modeli: | Daire kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için kafes kafes |
Aluminum Roof Truss Party Events Indoor/ Outdoor event Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Çatı Süslemeli Aydınlatma Alüminyum Kutu Kafes Çerçeve Sistemi 1m Çap
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
6081 Alüminyum Makas Çerçeve Aydınlatma Taşınabilir Makas Sistemleri
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
15m Çaplı Alüminyum Sahne Truss Mobil DJ Taşınabilir Aydınlatma Standı Truss Display
| Model numarası.: | SQS387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Moda Gösterisi Alüminyum Aydınlatma Kirişi 15m Çap Özelleştirilmiş
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Kare Alüminyum Spigot Truss Etkinlikler Performanslar Sergiler Düğün Konseri İç veya Dış Açık Aktiviteler
| Model NO.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | Karesi |
Aluminum Bolt Square Truss Systems Aluminum Box Truss For Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 250 x 250mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Çeşitli yükleme kapasiteleri için farklı boru boyutları ile alüminyum spigot truss
| Model numarası.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| şekli: | kare |


