Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ circle aluminum square truss ] eşleşme 390 Ürünler.
Ağır Hizmet Tipi Alüminyum Kare Kademeli Çatı Makas Sistemi 50 * 3mm
| Model numarası,: | SQB300 |
|---|---|
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
Asılı LED Ekran İçin Alüminyum Boyalı Siyah Alüminyum Kare Makas
| Modeli: | Daire kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makasları |
8Meter Yükleme Yüksekliği - ISO Alüminyum trussing Line Array Hoparlör DJ Truss 5Meter Standı
| Material: | Aluminum or Steel |
|---|---|
| Color: | Silver or customized |
| Applications: | Any type of events and shows |
500mm X 600mm Açık Sahne Alüminyum Kare Makas Yüksek Korozyon Direnci
| Modeli: | Daire kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
Taşınabilir fabrika çıkış fiyatı kapalı veya açık alüminyum kare kafes
| Modeli: | Kare kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
Hareketli 400mm Alüminyum Kare Makas Dört Kare Cıvata / Vida Makas
| Ürün: | SQB 400 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Kaplamalı Siyah Renk Tıkaç Alüminyum Kare Makas 300mm x 300mm Çok Fonksiyonlu
| Ürün: | SQB 300 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
1m 2m 3m Vida Alüminyum Kare Truss Sistemleri metre başına 250x250 mm 3kg
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 250 x 250mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Heavy Duty 12 Inch Aluminum Square Truss , 6082-T6 Aluminum Spigot / Bolt Circle Truss 300mm
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| Dairesel uzunluğu: | 4 - 12 metre |
Yük taşıma kapasitesi için özelleştirilebilir alüminyum kare aydınlatma tesisi
| Model NO.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Şekli: | Karesi |


