Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ circle aluminum square truss ] eşleşme 390 Ürünler.
Etkinlik Sergisi için Büyük Alüminyum Kare Spigot Makas 4000mm Uzunluk
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, Siyah veya özelleştirilmiş |
Müzik Performansı için Güvenlik Meydanı T6 Alüminyum Spigot Truss
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, Siyah veya özelleştirilmiş |
LED Ekran için Açık Taşınabilir Aydınlatma Standı Kare Alüminyum Tıkaç Kafes
| Model numarası.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Şekil: | Kare |
Stadyum Alüminyum Spigot Truss İç Aydınlatma Truss Sistemi
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Kapalı T6 Alüminyum Spigot Truss Aydınlatma Sahne Çatı Makas Sistemi
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
LED Ekran için Olay Aydınlatma Gösterisi Hoparlör Alüminyum Tıkaç Kafes
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Açık Etkinlik Gümüş Renk için Taşınabilir Alüminyum Spigot Truss Aydınlatma
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, Siyah veya özelleştirilmiş |
100mm Uzunluk Alüminyum Mafsal Makas Çıkarılabilir Makas Kule Sistemi
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, Siyah veya özelleştirilmiş |
Spigot 6082 T6 Aluminum Triangle Truss Light Duty Beam Circle
| Joint: | Spigot/Bolt |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Square/Triangle |
Endüstri için Özel Boyutlu Alüminyum Spigot Truss Tower Sistemi
| Model numarası.: | SQSB4060 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |


