Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ 290mm aluminum spigot truss ] eşleşme 367 Ürünler.
Ağır Aydınlatma Truss Büyük Etkinlik için Alüminyum Sahne Çatı Truss
| Model NO.: | SQS5276 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | Kare/Üçgen/Daire |
Alüminyum Aydınlatma Sahne Ekipmanları
| Uygulama: | Asılı LED, Hoparlör, Aydınlatma |
|---|---|
| Boyutu: | 50mm |
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
Alüminyum 6061 Çatı Aydınlatma Truss Sistemi Kare Kutu Truss
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Ağır Hizmet Süslemeleri Stüdyo Aydınlatma Kafes Alüminyum Çatı Kutusu Kafes
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Konser Alüminyum Makas Sistemi Düğün Sahne Çatı Sistemi
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Konser dj hafif aydınlatma makası Alüminyum Kafes Sistemleri
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | Daire |
Ses ekipmanı için özel Alüminyum Alaşımlı Kare Sahne Çatı Makas Sistemi
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
T6 Alüminyum Alaşımlı Kafes Çatı Süslemeleri Aydınlatma Kutusu Kafes Dış Mekan İçin
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Alüminyum D - Şekilli / U - Şekilli
| Uygulama: | Asılı LED, Hoparlör, Aydınlatma |
|---|---|
| Boyutu: | 50mm |
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
6082 T6 Asansör Kulesi Çatı Makası
| Uygulama: | Asılı LED, Hoparlör, Aydınlatma |
|---|---|
| Boyutu: | 50mm |
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |


