Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ 290mm aluminum spigot truss ] eşleşme 367 Ürünler.
Hızlı ve kolay bir etkinlik montajı için yüksek dayanıklı alüminyum döner ve kaldırma tesisi
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | Özel |
Hareketli Döner Ekran Stand Döner 360 Derece Çember Işık Çubuğu
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 300x300mm |
| Uzunluk: | 0.5m-4m |
Dönüştürme ve kaldırma Alüminyum Dönüştürme Çember Çubuğu Hareketli Baş Fener için
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | Özel |
Yüksek Performanslı Dönüştürme ve Yükseltme Traşları
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | Özel |
Yüksek yükleme kapasitesi olan ağır etkinlik aydınlatma ekipmanları için döner ve kaldırma tesisi
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | Özel |
Açık Kutlama Partisi için 6082 T6 Alüminyum Kutu Kafes Sistemi
| Ürün adı: | Alüminyum Makas Sistemi |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum 6082-T6/6061-T6 |
| Çatı malzemesi: | Tuval: Özel su geçirmez 0.4mm kalınlığında, LOGO ve Resim yazdır |
Açık Etkinlik İçin Ağır Hizmet Tipi Alüminyum Üçgen Katlanabilir Kafes Sistemi
| kullanım: | Etkinlik, düğün reklam sergisi |
|---|---|
| Service: | 24 hours |
| Renk: | Gümüş veya OEM |
Yüksek Kaliteli Standı Kule Hoparlör Kafes Tesis Yapısı Kare 300x300mm
| Modeli: | Bir hoparlör truss |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Logo: | özelleştirilmiş |
En İyi Kalite En İyi Yerden Yüklemeli Makas Truss Yapı Alüminyum
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Yükseklik: | 2 ila 12 metre |
6082 T6 Alüminyum Gol Sonrası Led Ekran / Arka Plan Bez Standı Makas Sistemi TUV
| Malzeme: | Alüminyum 6082-T6 |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| Uygulama: | Düğün, sergi, şirket, töreni |


