Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ 290mm aluminum spigot truss ] eşleşme 367 Ürünler.
İç Mekan 290mm Kare 6082 Alüminyum Spigot Makas
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
|---|---|
| Renk: | siyah veya özelleştirilmiş, Gümüş |
| Şekli: | Kare, Üçgen, Düz |
İç Mekan Etkinlikleri için 290mm Sergi Alüminyum Spigot Truss
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6/6082-T6 |
| Ana Tüp: | Çap 50*3mm |
1 - 4 Metre Alüminyum Spigot Makas / Işık Sahne Kutusu Kafes Açık Çatı Sistemleri
| model: | Daire kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| kullanım: | dekorasyon için kafes kafes |
TÜV Alüminyum Spigot Makas Kutusu Kafes Sistemi Konik Bağlayıcı 0.5m - 4m
| Malzeme: | alüminyum 6061/6082-T6 |
|---|---|
| Renk: | siyah, gümüş veya OEM |
| Şekil: | Kare, Üçgen, Düz, Kare Daire kemer üçgen merdiven makası, Katman |
Sergi Kapalı Konseri için 930kg Yükleme 387mm Alüminyum Spigot Makas
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6082-T6 |
|---|---|
| renk: | siyah veya özelleştirilmiş, Gümüş |
| boyut: | 287*287MM,290*290MM,300*300MM,387*387MM, 400x400mm,Özelleştirilmiş |
6061 Alüminyum Spigot Truss Konik Bağlayıcı 0.5m - 4m Box Truss Sistemi
| Renk: | Siyah, Simli veya müşteri isteği |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Ürün adı: | Sahne kafes, konser sahnesi için alüminyum kare kutu çatı kafes, En Kaliteli Alüminyum Hafif Siyah S |
Açık Etkinlik Gümüş Renk için Taşınabilir Alüminyum Spigot Truss Aydınlatma
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, Siyah veya özelleştirilmiş |
Müzik Performansı için Güvenlik Meydanı T6 Alüminyum Spigot Truss
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, Siyah veya özelleştirilmiş |
100mm Uzunluk Alüminyum Mafsal Makas Çıkarılabilir Makas Kule Sistemi
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, Siyah veya özelleştirilmiş |
Etkinlik Performansı ve Taşıma için Çeşitli Alüminyum Spigot Truss
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |


