Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ 290mm aluminum spigot truss ] eşleşme 367 Ürünler.
DJ aydınlatması için korozyona dayanıklı alüminyum kiriş sistemi
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
6061 T6 6082 Olay Sahne Tiyatro Sergisi için Alüminyum Çubuk Sistemi
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
Dayanıklı Alüminyum Yuvarlak Makas Yuvarlak Daire aydınlatma Eğrisi Desteği
| Model: | Daire kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanımı: | dekorasyon için aydınlatma kirişi |
Kale Direği Sistemi için Orta Boy Kare Alüminyum Kafes
| Ürün adı: | Küresel Direk Kafesi;Kale Direği Kafesi; Afiş Kafesi; Gentry makası; LED Ekran Kafesi; |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Açık Konser İçin Alüminyum Yarı Daire Çatı Makas Sistemi Kafes Sergisi
| Model numarası,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
Konser Süslemeleri İçin Özelleştirilmiş Tüm Şekil Alüminyum Kare Kutu Kafes
| Ürün adı: | Alüminyum Sahne Çatı Makas |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, siyah veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
Açık Hava Oyunu Ejderha Kale Sonrası Kafes Alüminyum Cıvata Kafes
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Konser Kale Direk Kafes Alüminyum Cıvata Kafes Sistem Ve Kitleri
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Konser Sergisi için T6 Alüminyum Kale Sonrası Kafes Sistemi
| Ürün adı: | Küresel Direk Kafesi;Kale Direği Kafesi; Afiş Kafesi; Gentry makası; LED Ekran Kafesi; |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
LED Ekran Asmak için Gentry 6082 Gol Post Truss
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6082-T6 / 6061-T6 |
| renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |


