Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ 290mm aluminum spigot truss ] eşleşme 367 Ürünler.
Güven Kare Boru Makasları / Hedef Gömülü Makas Zemin Destek Kafes Sistemi
| Modeli: | Gentry truss |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
Alüminyum Çerçeve DJ Aydınlatma Truss Dekorasyon Spigot Kolay Kurulum
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Maraton için Taşınabilir Alüminyum Gol Post Banner Truss Tower Sistemi
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6082-T6 / 6061-T6 |
| renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
DJ Sahne Performansı için Taşınabilir Alüminyum Truss Sistemi Spigot Bağlantısı
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
Konseri İçin Parti Bolt Dairesel Kafes Alüminyum / Kabare Yıldız Beş Corners Şekilli
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
Güvenlik Alüminyum Alaşım Çubuk Sahne Stüdyo Işık Çubuk Konserler için
| Model NO.: | SQSB450 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
Hafif taşınabilir DJ Aydınlatma Sahne Truss Sistemleri Alüminyum Alaşım
| Model NO.: | SQSB450 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
Asma Ekranı ve Hoparlör için Hafif 7.5kg / m Kararlı Hedef Direk Kafesi
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Hoparlör veya Ekran Asmak İçin Kararlı Ejderha Ekranı Gol Post Truss
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Asılı Ekran Küçük Proje için Özel Dragon Goal Post Truss
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |


