Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Özel 6M Goalpost Aydınlatma Manuel Hoist Alüminyum trussing 400x400 mm Standı
| Avantajı: | Basit, Hızlı |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 Alüminyum |
| Demet: | Kare Kafes, Üçgen Makas, Katlanır Makas |
4x4ft Kare Güverte Alüminyum Sahne Platformu Kontrplak Petek Kaymaz
| Model numarası.: | SDK001 |
|---|---|
| Ayak Malzemesi: | Alüminyum 6061-T6 |
| Panel Malzemesi: | Kontrplak;Yangına dayanıklı plaka; Kaymaz plaka |
7M Alüminyum Gol Mesajlar Aydınlatma Truss Sistemleri Dış DJ trussing Aydınlatma Sistemi
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Standard: | TUV , ISO9001, CE |
| Connection: | Bolt or Spigot |
Kaymaz Yanmaz Taşınabilir Alüminyum Sahne Platformu Kare Sahne Kafes Sistemi
| Model numarası.: | SYL002 |
|---|---|
| Çerçeve Malzemesi: | Alüminyum 6061-T6 |
| Panel Malzemesi: | 18 mm kaymaz kontrplak |
10 - 20mm Kalınlık Aşaması
| Uygulama: | Asılı LED, Hoparlör, Aydınlatma |
|---|---|
| Boyutu: | 50mm |
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
Alüminyum D - Şekilli / U - Şekilli
| Uygulama: | Asılı LED, Hoparlör, Aydınlatma |
|---|---|
| Boyutu: | 50mm |
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
Alüminyum Aydınlatma Sahne Ekipmanları
| Uygulama: | Asılı LED, Hoparlör, Aydınlatma |
|---|---|
| Boyutu: | 50mm |
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
Galvanizli Çelik Ringlock İnşaatı
| Uygulama: | Asılı LED, Hoparlör, Aydınlatma |
|---|---|
| Boyutu: | 50mm |
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
Kafes Yapılı Açık Hava Etkinliği Taşınabilir Alüminyum Sahne Platformu
| Parçalar: | Çerçeve ve sahne paneli |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Panel malzemesi: | Yüksek yoğunluklu panel/pleksiglas |
Açık Katlanır Etkinlik Parkı, 12m * 18m, Tuval, Çatı, alüminyum
| Modeli: | Çadır |
|---|---|
| Hizmet: | 24 Saat |
| Renk: | gümüş veya oem |


