Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Alüminyum Spigot Çember Çubukları Etkinlik İçin Hafif ve Güçlü
| Model NO.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | daire |
Hafif Güçlü, Montajı Kolay Kulüp Işık Çubuğu Asansörü
| Model NO.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | daire |
Alüminyum Spigot Çember Truss Işık Truss Kulüp Truss Asansör
| Model NO.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | daire |
Sahne ve performanslar için dayanıklı dönen ve kaldırıcı alüminyum aydınlatma tesisi
| Model NO.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | daire |
Dayanıklı Mini Alüminyum Kutu Makas Kapalı / Sahne Kare Bolt Makas Küçük Hacim
| Ulaşım: | Kolaylık |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
| Fabrika: | OEM |
Konseri İçin Parti Bolt Dairesel Kafes Alüminyum / Kabare Yıldız Beş Corners Şekilli
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
Spigot Alüminyum A Hoparlör Kafes Katman Truss DJ Aydınlatma 48.3mm Çelik Tüp Standları
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
|---|---|
| Layer Truss: | 48.3mm Steel Tube |
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
Ayarlanabilir Korozif vidalar Basit Hoparlör Kafes Çap 50mm Performans Truss
| Connect Bolt: | M16*45mm bolt |
|---|---|
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
| Length: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m |
Aluminum Roof Truss Party Events Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Aluminum Irregular Truss Party Wedding Events Cabaret Star Round Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |


