Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
520x950 mm Katlanabilir Alüminyum Truss Üçgen 1055kg - 1898kg Yükleme Ağırlığı
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x950mm |
Açık Üçgen Katlanır Kafes Özelleştirilmiş 4mm kalınlığı Hızlı Kurulum
| Truss Size: | 520x950mm,520x470mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Thickness of Truss: | 4mm |
Creative Irregular Shape Aluminum Square Stage Truss System Pentagram / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Shape: | Star, heart shape, irregular shape(customized) |
Lighting Performance Truss Aluminum Stage Truss Durable For Exhibition Concert
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
| Renk: | Gümüş, Siyah, Altın veya özelleştirilmiş |
6082 Durable Aluminum Square Bolt Truss Outdoor Concert Stage Trussing Silver
| bağlayıcı: | cıvata / vida |
|---|---|
| Paket: | Karton kutu |
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | Isteğinize göre |
| Şekil: | Yıldız, kalp şekli, düzensiz şekil (özelleştirilmiş) |
Müzik Performansı için Güvenlik Meydanı T6 Alüminyum Spigot Truss
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, Siyah veya özelleştirilmiş |
15m Çaplı Spigot Alüminyum Truss Sistemi DJ Aydınlatma Truss Standı
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
6082 Kare Spigot Kafes Alüminyum Boxtruss Doğal Gümüş Sahne trussing
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Fabrika: | GUANGZHOU, ÇİN |
| Kafes Boyutu: | 400x450mm |
36 metre ağır Truss 520x950mm üçgen katlanır alüminyum asmakla
| Truss Size: | 520x950mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Spigot: | Diameter Ø60mm |


