Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Adjusting Conical Trusses Accessories Aluminum Light Trussing B010 Faster Building
| Flame material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Flame thickness: | 3mm |
| Color: | Sliver / Black |
Corrosion Resistant Folding Truss Indoor Party / Trade / Show Aluminum Trussing
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, triangular |
| Truss Size: | 600x1200mm |
6082 Geri Dönüştürülebilir Sahne Çatı Makası 12m Dış Mekan Etkinlikleri için Maksimum Açıklık
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| İsim: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| Kullanım: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Özelleştirilmiş Şekilli Katlanır Sergi Makas Truss Açık / Kapalı Etkinlikler DJ Makas Standı
| Malzeme: | Alüminyum 6082-T6 |
|---|---|
| Kafes şekli: | Kare, Üçgen, Dairesel |
| Özel: | Asılı LED Ekran, hoparlör ve arka plan bezi |
Sıcak satmak Mükemmel Profesyonel ISO9001 Makas Aksesuarları 6 Yollu Kutu Köşe
| Kod: | SQB / SQS / TRB |
|---|---|
| Kavşak: | Alüminyum kaplama |
| İşlevi: | Makas Bağlantısı |
Uzun süreli koruma için soğuk veya sıcak galvanizli 48.3 mm katmanlı truss
| Ürün Adı: | katman kafes aşaması |
|---|---|
| Uygulama: | konser,Performans,Reklam |
| Sertifika: | ISO |
48.3mm Galvanizli Katman Çıkış Etkinlikleri için Güçlü ve Dayanıklı
| Ürün Adı: | katman kafes aşaması |
|---|---|
| Uygulama: | konser,Performans,Reklam |
| Sertifika: | ISO |
Dışarıdaki büyük etkinlikler için dayanıklı galvanizli paslanmaz çelik katmanlı truss
| Ürün Adı: | Katmanlı kabuk |
|---|---|
| Uygulama: | konser,Performans,Reklam |
| Sertifika: | ISO |
Dayanıklı ve çok yönlü dış yapılar için paslanmaz çelik katmanlı truss
| Ürün Adı: | Katmanlı kabuk |
|---|---|
| Uygulama: | konser,Performans,Reklam |
| Sertifika: | ISO |
Kare Bolt Alüminyum Kutu Kafes Hoparlör Askılar 520x760 mm Basit Kurulum
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Ana Boru Boyutu: | 50x3mm |
| Boyutu: | 520x760mm |


