Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
High Load Triangular Aluminum Folding Truss / Foldable Truss Conical 520 * 950 mm
| Type: | Heavy Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*4mm |
| Size of truss: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Outdoor Events Stage Roof Truss Material 6082 12 - 30m Max Span for Hanging Lamps
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
Corrosion Resistant Aluminum Folding Truss Indoor Party Trade Show Truss
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, triangular |
| Truss Size: | 600x1200mm |
Silver Aluminum Truss Parts Segment Corners 2 - 6 Way Truss Connection Corner
| Kod: | SQB / SQS / TRB |
|---|---|
| Köşe: | özelleştirilmiş |
| Uzunluğu: | 0.5m |
Profesyonel Alüminyum Makas Aksesuarları Segment Köşeleri 2 - 6 Yönlü Makas
| Kod: | SQB / SQS / TRB |
|---|---|
| Kavşak: | Alüminyum kaplama |
| İşlevi: | Makas Bağlantısı |
Konser Sahne Aydınlatma Makas Sistemleri 1000 × 2000 Mm 1 Yıl Garanti
| Ürün adı: | Katman Makas |
|---|---|
| Tüp boyutu: | 48.3mm |
| Kafes sisteminin boyutu: | özelleştirilmiş |
Dış Mekan İçin Katman Dizisi Hoparlör İskele Makas 1000 × 2000 Mm
| Ürün adı: | Katman Makas |
|---|---|
| Tüp boyutu: | 48.3mm |
| Kafes sisteminin boyutu: | özelleştirilmiş |
Olaylar Güvenlik Alüminyum Katlanır Makas 50*4mm Spigot Konnektör
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
30m Açıklıklı Alüminyum Spigot Kafes Hafif Açık Sahne Sütun Kafes
| Ürün: | Alüminyum Spigot Makas |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
| Kafes Şekli: | Kare, Dikdörtgen, Üçgen veya diğer düzensiz şekil |
Metre başına Auto Show Katlanır Alüminyum Kafes Siyah FT5295 Kod 10kg
| Ürün adı: | Katlanır Makas |
|---|---|
| Boru ebadı: | 50 * 4mm |
| Kafesin boyutu: | 1-4 m, 520 x 950 mm |


