Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss parts ] eşleşme 1350 Ürünler.
Hafif trussing Ağır O Döner Kelepçe ile Half çoğaltıcı 10mm - 20mm Kalınlığı
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
| Kalınlığı: | 10-20mm |
Dayanıklı Alüminyum O Kelepçe Aydınlatma Truss Sistemleri 35mm Boru Hoparlör Askı
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
|---|---|
| Kalınlığı: | 10-20mm |
| Uygulama: | Asma LED, Hoparlör, Aydınlatma |
Alüminyum Kafes Aksesuarları İç Performans Aydınlatma C Hooks Kaldırma 70kg Yükleniyor
| Uygulama: | Asma LED, Hoparlör, Aydınlatma |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
| Boyutu: | 35mm |
Kafes Kule Sistemi 200kg Kaldırma - 500kg Zemin Alüminyum Alaşım destekleyen
| Material: | Steel |
|---|---|
| Max Height: | 6m |
| Min Height: | 2.2m |
Rotating Aluminum Spigot Truss Stage Lighting Truss Circle Black White
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Main tube: | 50x3mm |
| Brace tube: | 25*3mm |
Alüminyum Stand Makaslı Kule Sistemi
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Yol: | Manuel / Elektrik |
| Boyutu: | H2.2 * 0,65 * 0.55M |
Rotating LED lighting Yellow Aluminum Square Truss 6 Channel DMX 512 Control
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300*300 |
| shape: | Circle |
İç Mekan Aktiviteleri Kaldırma Truss Tower Sistemleri 500KG Büyük Yük Kapasitesi
| onay: | ISO |
|---|---|
| Özellikleri: | Büyük Yük Kapasitesi ve Direnç |
| Yükseklik Katlanmış: | 2.33m |
Folding Step Bench Working Platform Aluminum Layer Truss Protable Work Bench
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Height: | 2 to 12 meter |
Ağır Hizmet Kelepçesi 2 - 6 M Asansör Kule Krank Standı Tekerlekler ile Truss Asansör Kulesi
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Yükseklik: | 2,2 - 6 milyon |
| Uygulama: | Küçük olaylar |


