Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss parts ] eşleşme 1350 Ürünler.
Hafif Quadrate Alüminyum Kutu Makas Kapalı Yeşil 16m Açıklık 2m / 3m / 4m Uzunluk
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Ana Tüp: | 50x3mm |
| Ortak: | 50 * 25 mm kuvadrat güçlendirir |
Led ekran standı makas kulesi sistemi
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| En fazla yükseklik: | 6m |
| Boyutu: | H2.2 * 0,65 * 0.55M |
Çıkarılabilir Kafes Kule Sistemi Asansör Çelik Taban Plakası / Mobil Kafes Kare Taban Plakası
| Yükseklik: | 60mm * 80mm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Kalınlığı: | 3mm |
Kararlı Kafes Aksesuarları Alüminyum Işık trussing B010 Spigot Bolt Ayarlama
| Alev malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
|---|---|
| Alev kalınlığı: | 3mm |
| Renk: | Gümüş / Siyah |
Okul için 22m / 80 Feet Alüminyum Kare Bolt Kafes Sistem 450x600 mm Sahne
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
1m 2m 3m Vida Alüminyum Kare Truss Sistemleri metre başına 250x250 mm 3kg
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 250 x 250mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Exhibit Truss Heavy Duty Box Aluminum Spigot 20m - 40m Span
| Thickness of Main Tube: | 4mm |
|---|---|
| Diameter of Main Tube: | 50mm |
| Usage: | Hang audio, speaker,lighting |
TRB300 Colour Triangle Aluminum Truss For Theme Park 6082 For Tube Material 1M length
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
ISO 9001 Aluminum Spigot Truss 6 Way Box Corner Stage Truss Systems 290 * 290
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Height: | 300MM |
Square Silver 287 / 450 Stage Lighting Truss Aluminum 18m Span For Exhibition
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |


