Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss parts ] eşleşme 1350 Ürünler.
Rotating Circle Aluminium Trusses Revolving Lamp For Event / Club / Big Show
| Logo: | Ledika |
|---|---|
| Truss section: | 300*300 |
| Connector: | bolt/ screw |
Removable Stage Truss Systems Lift Steel Base Plate With Wheels / Stationary
| Yükseklik: | 60mm * 80mm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Kalınlığı: | 3mm |
Silver 6082 T6 Aluminum Triangular Square Aluminum Stage Truss For Outdoor Events
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
DJ Club için Gümüş Renkli 300mm Alüminyum Üçgen Kafes
| Model numarası.: | TRB30 / TRB40 |
|---|---|
| renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6082-T6 |
Konser Kabare Yıldız Şekilli Beş Köşe İçin Parti Cıvatası Alüminyum Dairesel Kafes
| Model numarası.: | TRS287 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım 6082/6061-T6 |
| Kafes Boyutu:: | 287*287 mm |
Ağır Katlanır Kafes Kutusu Alüminyum Ağızlık 20m - 40m Açıklık hoparlör Kaldırma
| Ana Borunun Kalınlığı: | 4 mm |
|---|---|
| Ana Boru Çapı: | 50mm |
| Kullanım: | Ses, hoparlör, ışık asar |
Alüminyum Spigot Kafes / Dairesel Aydınlatma Kafes Enerji Kaydet Döner Gece Bar
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
|---|---|
| Ana Tüp: | 50x3mm |
| Destek tüpü: | 25 * 3mm |
Truss aksesuarları 25mm boru C kelepçe alüminyum aydınlatma askı
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
|---|---|
| Kalınlığı: | 3-7mm |
| Uygulama: | Asma LED, Hoparlör, Aydınlatma |
700kg Kafes Aksesuarları Ağır Projesi Döner Kelepçeleri Ses Sistemi Asma
| Yükleme: | 700kg |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
| Kalınlığı: | 10-20mm |
Kafes Aksesuarları Çift DJ O Kelepçe Ses Işık Askı 50mm Boru
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
|---|---|
| Kalınlığı: | 10-20mm |
| Kalınlığı: | 10-20mm |


