Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ spigot aluminium stage truss ] eşleşme 315 Ürünler.
Kapalı Akşam Partisi Kalın Kare Katlama Sahne Truss 600x1200 mm trussing Sistemi
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square |
| Truss Size: | 600x1200mm |
Brightsome Black One Meter Long Truss System Aluminum Stage Truss Quick Lock
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle or other irregular shape |
28.7 by 28.7 Spigot Aluminum Lighting Truss , Aluminum Box Truss for events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 387*387mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Easy Disassembly Stage Roofing Truss Aluminum Truss For Outdoor Game Activities
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Adı: | Müzik Sahne Çatı Makası |
| Sayfanın Üstü: | Çadırlı Çatılı |
Versatile Aluminium Square Truss Smart Connecting Joint For Outdoor Events 6082
| Connector: | Bolt/ Spigot |
|---|---|
| Package: | Carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Kale direğine Truss açık töreni ana boru 50 × 3 mm asmakla alüminyum üçgen sahne
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Reusable Aluminum Stage Roof Truss Spigot Display Lift Tower Suit Easy Install
| Adı: | Kademeli Çatı Alüminyum Kirişi |
|---|---|
| Avantajı: | Rahatlık ve kolay taşıma |
| Standart: | TÜV sertifikası, ISO9001 |
6082 Geri Dönüştürülebilir Sahne Çatı Makası 12m Dış Mekan Etkinlikleri için Maksimum Açıklık
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| İsim: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| Kullanım: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
520x760mm Event End Plated Square Truss Aluminium Bolt Truss for celebrations
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Color: | Black, Silver, Red, etc. |


