Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ spigot aluminium stage truss ] eşleşme 315 Ürünler.
Açık Hava Oyunu Ejderha Kale Sonrası Kafes Alüminyum Cıvata Kafes
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Konser Kale Direk Kafes Alüminyum Cıvata Kafes Sistem Ve Kitleri
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
1.7ft x 2.5ft Aluminium Lighting Truss Outdoor Event Truss Variety Large Series
| Ürün: | Alüminyum Spigot Makas |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
| Kafes şekli: | Kare, dikdörtgen, üçgen |
Heavy Duty 12 Inch Aluminum Square Truss , 6082-T6 Aluminum Spigot / Bolt Circle Truss 300mm
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| Dairesel uzunluğu: | 4 - 12 metre |
Geri Dönüşüm Alüminyum Sahne Çatı Kafes Spigot Ekran Kule Suit Kolay 12m Install Lift - 30m
| Adı: | Sahne Çatı Alüminyum Mafsal |
|---|---|
| Avantajı: | Kolaylık ve ulaşımı kolaylaştırma |
| Standart: | TUV sertifikası, ISO9001 |
Creative Irregular Shape Aluminum Square Stage Truss System Pentagram / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Shape: | Star, heart shape, irregular shape(customized) |
Olaylar Alüminyum Spigot Ağır Kafes Gümüş 520mm - 760mm Dayanıklı
| Ürün adı: | tıkaç truss |
|---|---|
| Boru ebadı: | 50 * 3mm |
| Kiriş sisteminin boyutu: | özelleştirilmiş |
Decoration Aluminum Spigot Heavy Duty Truss Silver Customized
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Katlanır Kare Truss ile Alüminyum Kare Layher Truss Bileşenleri
| Ürün: | SQB 4560 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Taşınabilir Hareketli Katlanır Kafes Sistemi Kare Alüminyum Katlanabilir Aydınlatma Kafesi
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |


