Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ spigot aluminium stage truss ] eşleşme 315 Ürünler.
Kutlamalar için 290*290mm 6082 T6 Alüminyum Kare Makas
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Boy: | 290*290mm |
52x76 Spigot Ağır Kafes Alüminyum Dış Φ60 × 6 mm Dayanıklı Sertlik
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Dekorasyon için Gümüş Renk Tıkaç Alüminyum Çatı Sistemi Sahne Aydınlatma Makas
| Modeli: | Sahne Çatı Kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
Alüminyum Sahne Çatı Makas Yarı Daire Çatı Konseri Sahne Kavisli Sistem
| Modeli: | Sahne Çatı Kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
Özel Arkaplan Katman Sahne Truss İskele Boru Çapı 42mm
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Bespoke Color Aluminium Box Truss Aluminium Triangle Truss Round Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Truss 400mm |
| Usage: | all kinds of events |
1x1 Feet Display Aluminum Stage Truss For Indoor Outdoor Events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 1x1 feet |
| Length: | 2- 13 feet |
Üçgen Boru Şekilli Tüp Hafif Çelik Aydınlatma Kafes Düz Çatı 500mm X 600mm
| Modeli: | Sahne Çatı Kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
Görev Olay Projesi - Ağır İçin Katlanabilir Alüminyum Truss Sahne trussing 50 × 4 mm tüp
| Kafesin boyutu: | 1-4M |
|---|---|
| Ürün adı: | Katlanır Makas |
| Malzeme: | Alüminyum 6082-T6 |
Durable Aluminum Square Truss Bolt Connection Concert Stage Trussing Silver
| bağlayıcı: | cıvata / vida |
|---|---|
| Paket: | Karton kutu |
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |


