Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ 290mm aluminum spigot truss ] eşleşme 367 Ürünler.
Aydınlatma Gösterisi için 520mm * 760mm Katlanır Alüminyum Mafsal Makas
| Modeli: | Katlanır Makas |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makasları |
Hafif Alüminyum Kare Makas / Konser Makas Sistemi 30 * 2mm Bağlantı Boru
| Modeli: | SQS Spigot makas |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Büyük 290mm 6068 - T6 Alüminyum Kare Makas Ağır Yükleme Ağırlık Kapasitesi
| model: | Alüminyum Kare Makas |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| kullanım: | dekorasyon için kafes kafes |
Konser için Açık 290mm Alüminyum Sahne Aydınlatma Kirişi
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Aksesuarlar: | 290*290mm Spigot Truss; 290*290mm Mafsal Makas; Sleeve block; Kol bloğu; |
Açık Hava Etkinlik Sahnesi için Konser 290mm Alüminyum Çatı Makas
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Aksesuarlar: | 290*290mm Spigot Truss; 290*290mm Spigot Makas; Sleeve block; Kol bloğu; |
Ticaret Fuarı İçin 400mm Hafif Serisi Alüminyum Kare Makas Siyah Vida
| Ürün: | SQB 400 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Hareketli 400mm Alüminyum Kare Makas Dört Kare Cıvata / Vida Makas
| Ürün: | SQB 400 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Aydınlatma Makas için ODM Güvenlik 6082 Alüminyum Üçgen Kafes
| modeli: | üçgen kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| kullanım: | dekorasyon için aydınlatma kirişi |
Açık Hava Etkinliği için Hareketli 290mm Alüminyum Sahne Çatı Makas
| Ürün adı: | Alüminyum Sahne Çatı Makas |
|---|---|
| renk: | Gümüş, siyah veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6082-T6 / 6061-T6 |
Dayanıklı Alüminyum Alaşımlı Makas / Çatı
| Modeli: | Üçgen kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |


