Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ 290mm aluminum spigot truss ] eşleşme 367 Ürünler.
Esnek Kolon Çerçevesi Alüminyum Aydınlatma Truss Line Array Ses Hoparlör Kulesi Sistemi
| Modeli: | Katlanır Makas |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
Silver , Black , Red Aluminum Square Truss Segments Corners 2 - 6 Way Square Corner
| Code: | SQB30-2Z |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
300mm Cıvata Alüminyum Kare Makas 50 * 25mm Quadrate Eklemi Güçlendirin
| Modeli: | SQB 300 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3 mm |
4060mm Profesyonel Çok Fonksiyonlu Alüminyum Kare Kafes Işık Standı
| ürün: | SQB 4060 Alüminyum Civata Kafes |
|---|---|
| modeli.: | SQB 4060 |
| Malzeme: | Alüminyum6061-T6 |
Ticaret Fuarı için 390mm Hafif Alüminyum Kare Kafes Siyah Vida
| Model numarası.: | SQS390 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082-T6;6061-T6 |
| Renk: | Siyah |
6082 Alüminyum Aydınlatma Makas, Çatı Sistemi ile Daire Kavisli Kafes
| model: | Daire kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| kullanım: | dekorasyon için kafes kafes |
Ekran Makas Kirişi İçin Açık Etkinlik Aşaması Alüminyum Çatı Makas Sistemi
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Aksesuarlar: | 290*290mm Spigot Truss; 290*290mm Mafsal Makas; Sleeve block; Kol bloğu; |
Açık Hava Etkinliği için 300mm Boyama Altın 6082 Alüminyum Kare Kafes
| Model numarası.: | SQB30 |
|---|---|
| renk: | Altın veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6082-T6 / 6061-T6 |
Kutlamalar için 290*290mm 6082 T6 Alüminyum Kare Makas
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Boy: | 290*290mm |
Sahne Aydınlatma Dekorasyonu İçin Özelleştirilmiş Alüminyum Üçgen Kafes
| modeli: | üçgen kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| kullanım: | dekorasyon için aydınlatma kirişi |


