Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ 290mm aluminum spigot truss ] eşleşme 367 Ürünler.
Spigot Circular Irregular Shape Aluminium Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Circular length: | 4 - 12 meters |
| Color: | Silver, black, red |
Alüminyum Kare Tıkaç Kutusu Makas Yapısı Sahne Aydınlatma Makas Sistemleri
| Model numarası.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Şekil: | Daire |
Alüminyum Alaşım Çubuk Sistemi Açık Hava Performansı için Spigot Çubuk
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
290 X 290 mm Spigot Circular Aluminum Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290 X290 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Aluminum Roof Truss Party Events Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Creative Aluminum Square Stage Lighting Truss Pentagram / Heart Shape For Wedding
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| şekil: | Yıldız, kalp şekli, düzensiz şekil (özelleştirilmiş) |
Ağır Hizmet Tipi Alüminyum Kare Kademeli Çatı Makas Sistemi 50 * 3mm
| Model numarası,: | SQB300 |
|---|---|
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
Creative Alphabet Letter Shape Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Shape: | Star, heart shape, irregular shape(customized) |
Customized 6082 T6 Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | Isteğinize göre |
| Şekil: | Yıldız, kalp şekli, düzensiz şekil (özelleştirilmiş) |


