Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ 290mm aluminum spigot truss ] eşleşme 367 Ürünler.
Kaldırma Sistemi İçin Dekoratif Çokgen Beş Köşeli Yıldız Alüminyum DJ Kafes
| Modeli: | Beş Köşeli Yıldız Makas |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | aydınlatma makası |
Concert Party Aluminium Stage Truss / Spigot Truss 287 * 287 mm Square Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Length: | 2M-10M |
| Color: | Silver, black, red, white |
Mini Yarı Alüminyum Daire Sahne Aydınlatma Makas Yüzük Kaya Hafif Ağırlık
| Modeli: | Daire kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
Köprüüstü Aydınlatmalı Alüminyum Kare Makas Kule Sütunlar / Kare Boru Makasları
| Ürün: | SQB 4560 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Lighting Performance Truss Aluminum Stage Truss Durable For Exhibition Concert
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
| Renk: | Gümüş, Siyah, Altın veya özelleştirilmiş |
Düğün Backdrop Dekorasyon için TUV 290 Aydınlatma Alüminyum Çatı Makas Kulesi
| Ürün: | SQB 4560 alüminyum cıvata kirişi |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Konser Sahne 300mm Vida Alüminyum Kare Kafes 0.5 Metre -4 Metre
| Kare profili bölümü: | 300x300 mm |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
| Uzunluğu: | 0,5 m-4m |
Dekorasyon için 6082 Alüminyum Kare Kale Direk Makas
| modeli: | Gentry kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| kullanım: | dekorasyon için aydınlatma kirişi |
Light Weight Rotating Circle Square Aluminum Truss System For Big Event Circus Show
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, siyah, kırmızı, sarı |
| şekil: | Daire |
Metre başına Olaylar Arc Alüminyum Sahne Dairesel Kafes Çatılar 290x290 mm 6kg
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 290 X290 mm |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |


