Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ tuv aluminum stage platform ] eşleşme 136 Ürünler.
Anti Fire Anti Slip Adjustable Aluminum Stage Platform For Outdoor Indoor Event
| Alev malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
|---|---|
| Alev kalınlığı: | 3mm |
| Kontrplak malzemesi: | Yangın geçirmez ve anti-patinaj profesyonel sahne kontrplak |
T Runway Tiyatrosu için Özelleştirilmiş Taşınabilir Alüminyum Sahne Platformu
| Boyutu: | 1 * 1m, 1 * 2m |
|---|---|
| Yükseklik: | H0.2 * -0.8m |
| Ürün: | SDK001 Katlanır sahne |
T Pist Tiyatrosu için Taşınabilir Özelleştirilmiş Alüminyum Sahne Platformu
| boyut: | 1 * 1m, 1 * 2m |
|---|---|
| Yükseklik: | H0.2 * -0.8m |
| ürün: | SDK001 Katlanır sahne |
Alüminyum Sahne Platformu, Açık Hava Mobil Çelik Katmanlı Ahşap Çerçeve Aşaması
| Boyutu: | 1 * 1m, 1 * 2m |
|---|---|
| Yükseklik: | H0.2 * -0.8m |
| Ürün: | SDK001 Katlama aşaması |
Ultralight Portable Aluminum Stage Platform T Show Plywood 1220*2400mm
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
|---|---|
| Max yük: | 750kg / m2 |
| Kontrplak malzemesi: | Yanmaz ve kaymaz profesyonel sahne paneli |
Staging Systems Folding Aluminum Stage Platform Smart Collapsible
| Alev malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
|---|---|
| Montaj yolu: | Katlama |
| Kontrplak malzemesi: | Yangın geçirmez ve anti-patinaj profesyonel sahne kontrplak |
Folding Steel Mobile Portable Aluminum Stage Platform with Wheels / Carpet for Hotel / Small event
| Çerçeve malzemesi: | çelik |
|---|---|
| Kontrplak: | Yanmaz ve Kaymaz profesyonel kontrplak |
| Taşıma: | Tekerlekler |
Anti - Skid Kontrplak Konser Sahne Platformları Alüminyum 800mm - 1200mm
| Alev malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
|---|---|
| Alev kalınlığı: | 3mm |
| Kontrplak malzemesi: | Yangın geçirmez ve anti-patinaj profesyonel sahne kontrplak |
Alüminyum montaj taşınabilir düğün gösterisi konser sahnesi etkinlik konser için platform
| Parçalar: | Çerçeve ve sahne paneli |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Panel malzemesi: | Yüksek yoğunluklu panel/pleksiglas |
Q195 Steel Rotating Mechanical Staging Platform Adjustable Stage Platform
| Malzeme: | Q195 Çelik |
|---|---|
| Boyutu: | L2000 * W2000 * H800 / 1200mm |
| Yükseklik: | 0.6-1.2m |


