Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ tuv aluminum stage platform ] eşleşme 136 Ürünler.
Otel Küçük Toplantı için Kayma Karşıtı Hareketli Katlanabilir Çelik Sahne Platformu
| kontrplak: | Yangına dayanıklı ve kaymaz profesyonel kontrplak |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Yükseklik ayarlanabilir: | Evet. |
0.6m - 1.2m 380v Model Motorlu Döner Sahne Platformu Mekanik Elektrik Sahneleme
| Malzeme: | Q195 Çelik |
|---|---|
| Boyutu: | L2000 * W2000 * H800 |
| Yükseklik: | 0.6-1.2m |
Artistic Rotating And Lifting Stage Q195 Steel Adjustable Stage Platform
| Malzeme: | Q195 Çelik |
|---|---|
| Yükseklik: | 0.6-1.2m özelleştirilmiş |
| Boyutu: | L2000 * W2000 * H800 / 1200mm |
Outdoor Folding Stage Platform Performance Plywood 750kg / m2 Max load
| Alev malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
|---|---|
| Alev kalınlığı: | 3mm |
| Kontrplak malzemesi: | Yangın geçirmez ve anti-patinaj profesyonel sahne kontrplak |
All Terrain Portable Aluminum Stage Simple Assemble Stage Adjustable
| Parçaları: | Çerçeve ve sahne paneli |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
| Panel malzemesi: | Yüksek dengeleme paneli / Pleksiglas |
Portable Aluminum Stage Plattorm Simple Assemble Stage Adjustable Basement
| Parçaları: | Çerçeve ve sahne paneli |
|---|---|
| Depolama: | montajı |
| Panel malzemesi: | Yüksek dengeleme paneli / Pleksiglas |
2019 Son Yüksek Kalite Dörtlü - Sütun Yüksekliği Ayarlanabilir Alüminyum Kademeli
| boyut: | 1 * 1m, 1 * 2m |
|---|---|
| Yükseklik: | H0.2 * -0.8m |
| ürün: | SDK001 Katlanır sahne |
Alloy 6082-T6 Portative Catwalk Show Stage Folding Stage Platform 18mm Black
| Alev malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
|---|---|
| Kontrplak malzemesi: | Yangın geçirmez ve anti-patinaj profesyonel sahne kontrplak |
| Yükseklik: | 0.2-0.8m |
Küçük Alüminyum Kademesi Kurulumu Kolay Yüksek Performanslı Geri Çekilebilir Montaj
| Kafes şekli: | Katlama |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya oem |
| Kullanım: | Etkinlik, düğün reklamı sergisi |
Son Yüksek Performanslı Tasarruf Hacmi Akrilik Yuvarlak DJ Platformu Aşaması
| Kafes şekli: | Katlama |
|---|---|
| Color: | Red or OEM |
| Usage: | Event,wedding advertising exhibition |


