Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
DJ aydınlatması için korozyona dayanıklı alüminyum kiriş sistemi
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
6061 T6 6082 Olay Sahne Tiyatro Sergisi için Alüminyum Çubuk Sistemi
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
Alüminyum Spigot Truss OEM sunulan için Kullanılabilir Uzunluk
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm |
Etkinlik Performansı ve Taşıma için Çeşitli Alüminyum Spigot Truss
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
Foresight Açık Alan Sahne Traş Tasarımı / Spigot Traş / Alüminyum Işık Traş Alüminyum
| Model numarası.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| şekli: | kare |
Alüminyum Spigot Truss Sistemi, kolay montaj için katı bağlantılar ve konik iğnelerle
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
Gece Kulübü Çember Aydınlatma Truss Makine Truss kaldırma sahne Aydınlatma Truss
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | 0.5m-4m |
TUV Sahne Işık Alüminyum Aydınlatma Kafes Lamba Metal Kafes Φ 50 × 3 mm Standları
| Türü: | Merdiven, Üçgen, Kare, Yuvarlak |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
| Renk: | Doğal Alüminyum |
Orta Olay 3M için TUV Goal Post Kafes Line Array Hoparlör - 30M Açıklığı
| Yüzey: | Doğal alüminyum |
|---|---|
| Boyutu: | Özelleştirilmiş gibi |
| Özelliği: | Basit ve hızlı |
28.7 by 28.7 Spigot Aluminum Lighting Truss , Aluminum Box Truss for events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 387*387mm |
| Length: | 0.5m-4m |


