Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Ses Kanatlı Uçan Sistemli Mobil Sahne Çatı Piramit Makas
| Kafes çerçeve: | SQS287 veya SQB290 |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6082-T6 / 6061-T6 |
Brightsome Silver Aluminum Spigot Truss Square Shape 840 - 4100KG Max Loading
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 600x 27600mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Çıkarılabilir Kafes Kule Sistemi Asansör Çelik Taban Plakası / Mobil Kafes Kare Taban Plakası
| Yükseklik: | 60mm * 80mm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Kalınlığı: | 3mm |
Aydınlatma Süslemeli 15m Çaplı Kare Alüminyum Spigot Makas
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Etkinlik için 387 * 387mm Kare T6 Alüminyum Spigot Makas
| Model numarası.: | SQS387 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Ana tüp: | Çap 50*3mm |
Gösteri Performansı için Kare Euro Standart Alüminyum Spigot Makas
| Model numarası.: | SQS387 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Ana tüp: | Çap 50*3mm |
Lightweight Rotating Circle Aluminium Trusses Square For Event / Club / Big Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Color: | Silver, black, red, yellow |
| shape: | Circle |
Düğün Sergi Çerçevesi Spigot Sahne Çatı Makas Paslanmayan
| renk: | Gümüş veya siyah ve OEM |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6082-T6 |
| boyut: | 290*290mm, 300*300mm, 400*400mm, vb. |
2019 En Kaliteli OEM Alüminyum Kare Makas Ticaret Fuarı
| Modeli: | Alüminyum Kare Kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
Dayanıklı 6082 Alüminyum Kare Makas, DJ Sahne Aydınlatma Makas Sistemleri
| Modeli: | Alüminyum Kare Kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |


