Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Açık Hava Etkinliği Alüminyum Işık Çember Çember Kare Kutu Çember Sahne Çember
| Model NO.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | daire |
15m Çaplı Alüminyum Tıkaç Kafes Sahne Kare Aydınlatma Kutusu Kafes Yapısı
| Model numarası.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Şekil: | Daire |
3mm Kalınlığı Alüminyum Kare Çatı Çubuğu Konser Sahne Reklamı için
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6061/6082 |
|---|---|
| Adı: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| Kullanımı: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
6061 Alüminyum Kademeli Çatı Makası Kare Merdiven Üçgen Çember Çeşitleri
| Model NO.: | SQS287 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | Kare/Üçgen/Daire |
Alüminyum kare aydınlatma dairesi Gece kulübü için asansör ışıkları şerit
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | 0.5m-4m |
6082 T6 Aluminum Truss Square 22m / 80 Feet Bolt Truss System For School Stage
| Renk: | Gümüş, Siyah, Kırmızı |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
| Uygulama: | kabin, sergi, konser, sahne |
6082 T6 Aluminium Truss Square Light Series Outdoor Activities Roof Truss
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Color: | Silver, black, red |
Taşınabilir Hareketli Katlanır Kafes Sistemi Kare Alüminyum Katlanabilir Aydınlatma Kafesi
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Booth Truss Square 300*300mm Bolt Truss Concert Stage Trussing
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Silve Black Red Booth House Decoration Truss Square Bolt Screw Connector
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |


