Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss parts ] eşleşme 1350 Ürünler.
Performans için dayanıklı ve hafif alüminyum kare ışık kutusu truss
| Model NO.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Şekli: | Karesi |
Etkinlikler ve gösteriler için hafif ve montajı kolay alüminyum kare bant
| Model NO.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Şekli: | Karesi |
Alüminyum Dayanıklı Katman Hoparlör Kafes Outdoor göster Pürüzsüz Kaynak 48.3mm çelik tüpü ile
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Standart: | TUV |
| Kullanılabilir boyut: | 2x2x8m / As özelleştirildi |
TUV Sahne Işık Alüminyum Aydınlatma Kafes Lamba Metal Kafes Φ 50 × 3 mm Standları
| Türü: | Merdiven, Üçgen, Kare, Yuvarlak |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
| Renk: | Doğal Alüminyum |
6082 Kare Spigot Kafes Alüminyum Boxtruss Doğal Gümüş Sahne trussing
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Fabrika: | GUANGZHOU, ÇİN |
| Kafes Boyutu: | 400x450mm |
İç Mekan Açık Hava Etkinlikleri için 387mm Alüminyum Spigot Sergi Kafesi
| Model numarası.: | SQS387 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Ana tüp: | Çap 50*3mm |
Konser Korozyon Direnci için 4M Uzunluk Açık Alüminyum Sahne Kafes
| Ambalaj bilgileri: | kabarcık filmi |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Batı Birliği |
Alüminyum Kaldırma Kulesi Kafes Standı Line Array Hoparlör Kaldırma Katmanı Kafes
| Renk: | gümüş veya OEM |
|---|---|
| Özellik: | uygun maliyetli, Kararlı, kullanımı kolay, Hafif |
| kullanım: | hoparlör ve benzeri, Sahne aydınlatma iskelesi, Asma ses |
Çelik Demir Malzeme Katman Kafes Sahne Hattı Dizisi Kule Aydınlatma
| Renk: | gümüş veya OEM |
|---|---|
| Özellik: | uygun maliyetli, Kararlı, kullanımı kolay, Hafif |
| kullanım: | hoparlör ve benzeri, Sahne aydınlatma iskelesi, Asma ses |
Ses Asmak için Taşınabilir Demir Malzeme Kilitleme Katmanlı Hoparlör Kafes
| Renk: | gümüş veya OEM |
|---|---|
| Özellik: | uygun maliyetli, Kararlı, kullanımı kolay, Hafif |
| kullanım: | hoparlör ve benzeri, Sahne aydınlatma iskelesi, Asma ses |


