Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss parts ] eşleşme 1350 Ürünler.
SQB5276 Ağır dayanıklı alüminyum kare ışık kutusu şerit şerit
| Model NO.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Şekli: | Karesi |
Ağır Aydınlatma Truss Büyük Etkinlik için Alüminyum Sahne Çatı Truss
| Model NO.: | SQS5276 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | Kare/Üçgen/Daire |
Konseri İçin Altıgen Sekizgen Kare Yuvarlak Kafes Alüminyum 300x300 mm
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
Otomobil Sergiler Hızlı Katlanır Kafes Gümüş 20m - 36m Max Açıklık TUV
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Color: | Silver, Black,Red, or customized |
| Truss Size: | 520x470mm,520x950mm,600x1200mm |
Aluminium Goal Posts Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
6082-T6 Aluminum Truss Folding Box Truss Heavy Duty Foldable Truss 520 x 470mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Aluminium Goal Post Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Lighting Performance Truss Aluminum Stage Truss Durable For Exhibition Concert
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
| Renk: | Gümüş, Siyah, Altın veya özelleştirilmiş |
Durable Aluminum Square Truss Bolt Connection Concert Stage Trussing Silver
| bağlayıcı: | cıvata / vida |
|---|---|
| Paket: | Karton kutu |
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |


