Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss parts ] eşleşme 1350 Ürünler.
Hafif 6061 T6 6082 DJ için Alüminyum Trace Sistemi
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
DJ Sahne Performansı için Taşınabilir Alüminyum Truss Sistemi Spigot Bağlantısı
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
DJ aydınlatması için korozyona dayanıklı alüminyum kiriş sistemi
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
6061 T6 6082 Olay Sahne Tiyatro Sergisi için Alüminyum Çubuk Sistemi
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
Alüminyum Spigot Truss OEM sunulan için Kullanılabilir Uzunluk
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm |
Etkinlik Performansı ve Taşıma için Çeşitli Alüminyum Spigot Truss
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
Alüminyum Spigot Truss Sistemi, kolay montaj için katı bağlantılar ve konik iğnelerle
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
Gece Kulübü Çember Aydınlatma Truss Makine Truss kaldırma sahne Aydınlatma Truss
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | 0.5m-4m |
Ayarlanabilir Alüminyum Kare Çubuk Sahne Kutusu Etkinlikler için Çubuk Fuarlar
| Model NO.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Şekli: | Karesi |
Ayarlanabilir Alüminyum Kare Çubuk Sahne Kutusu Çubuk Etkinlikler Gösteri ve Daha fazlası için
| Model NO.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Şekli: | Karesi |


