Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ circle aluminum square truss ] eşleşme 390 Ürünler.
Rotating Circle Aluminium Trusses Revolving Lamp For Event / Club / Big Show
| Logo: | Ledika |
|---|---|
| Truss section: | 300*300 |
| Connector: | bolt/ screw |
Sahneleme Kare trussed Çatı Alüminyum Ayarlanabilir Sahne 1100kg Max Yükleme
| Satış: | toptan |
|---|---|
| Şirket: | OEM fabrika |
| Malzeme: | 6082 Alüminyum |
18m 16 Degrees Sertlik - 2 Metre Kare Vida Kafes Hoparlör Aydınlatma 6m Standları
| Mini Sipariş: | 1 Set |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik veya Alüminyum Kasnak |
| Adı: | Konuşmacı Makas |
İç ve dış mekanlar için dayanıklı alüminyum kutu çerçeve sistemi
| Model numarası.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| şekli: | daire |
Konseri İçin Parti Bolt Dairesel Kafes Alüminyum / Kabare Yıldız Beş Corners Şekilli
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
290 X 290 mm Spigot Circular Aluminum Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290 X290 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
287mm Aluminum Spigot Truss 50*3mm Main Tube 16m Span ISO9001
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
Black 6082-T6 450mm Aluminum Box Truss 0.5-4M Lenght 450x450mm
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 18m |
Foresight Açık Alan Sahne Traş Tasarımı / Spigot Traş / Alüminyum Işık Traş Alüminyum
| Model numarası.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| şekli: | kare |
Circular Irregular Shape Aluminum Spigot Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
| Renk: | gümüş, siyah, kırmızı |


