Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ catwalk aluminum stage platform ] eşleşme 83 Ürünler.
Alüminyum alaşım 6061-T6 ile ayarlanabilir yükseklik dış sahne platformları
| Parçalar: | Çerçeve ve sahne paneli |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Panel malzemesi: | Yüksek yoğunluklu panel/pleksiglas |
Small Portable Aluminum Stage Platform Folding Stage 18mm Black
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
|---|---|
| Bağlantı: | Katlama |
| Kontrplak malzemesi: | Yangın geçirmez ve anti-patinaj profesyonel sahne kontrplak |
Anti Fire Anti Slip Adjustable Aluminum Stage Platform For Outdoor Indoor Event
| Alev malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
|---|---|
| Alev kalınlığı: | 3mm |
| Kontrplak malzemesi: | Yangın geçirmez ve anti-patinaj profesyonel sahne kontrplak |
Height Adjustable Aluminum Stage Platform / Stage Riser Strong Frame 0.4 - 1.8M
| Uygulama: | Konser, Parti, Etkinlikler |
|---|---|
| Alev malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
| Kontrplak malzemesi: | Yangın geçirmez ve anti-patinaj profesyonel sahne kontrplak |
6061-T6 Alüminyum Sahne Platformu
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum 6082 T6 |
|---|---|
| Bağlantı: | Katlama |
| Kontrplak malzemesi: | Yangın geçirmez ve anti-patinaj profesyonel sahne kontrplak |
T Runway Tiyatrosu için Özelleştirilmiş Taşınabilir Alüminyum Sahne Platformu
| Boyutu: | 1 * 1m, 1 * 2m |
|---|---|
| Yükseklik: | H0.2 * -0.8m |
| Ürün: | SDK001 Katlanır sahne |
Merdivenli Taşınabilir Alüminyum Sahne Platformu / Taşınabilir Sahne Kiralama
| Kafes şekli: | Katlama |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya oem |
| Kullanım: | Etkinlik, düğün reklamı sergisi |
T Pist Tiyatrosu için Taşınabilir Özelleştirilmiş Alüminyum Sahne Platformu
| boyut: | 1 * 1m, 1 * 2m |
|---|---|
| Yükseklik: | H0.2 * -0.8m |
| ürün: | SDK001 Katlanır sahne |
Alüminyum Podyum Mobil Konser Taşınabilir Sahne Platformu 1000mm Yükseklik
| Ürün adı: | Aluminum Stage ; Alüminyum Sahne ; Mobile Concert Stage; Mobil Konser Sahnes |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Panel Malzemesi: | Yangın tahtası, kızak tahtası, Cam |
Ağır Alüminyum Ekstrüde Çerçeve Sahne Platformu SDK001 4x4ft
| Model NO.: | SDK001 |
|---|---|
| Ayak Malzemesi: | Alüminyum 6061-T6 |
| Panel malzemesi: | Kontrplak; Yangına dayanıklı plaka; Kaymaz plaka |


