Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ catwalk aluminum stage platform ] eşleşme 83 Ürünler.
Alloy 6061-T6 Alüminyum Yüksekliği Düzenlenebilir Sahne Platformu
| Parçalar: | Çerçeve ve sahne paneli |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Panel malzemesi: | Yüksek yoğunluklu panel/pleksiglas |
Portative Folding Aluminum Stage Platform Catwalk Show Stage Fire - Proof
| Alev malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
|---|---|
| Kontrplak malzemesi: | Yangın geçirmez ve anti-patinaj profesyonel sahne kontrplak |
| Yükseklik: | 0.2-0.8m |
Konser daire özel alüminyum sahne platformu açık akrilik evreleme
| Kontrplak kalınlığı: | 18mm |
|---|---|
| Alev malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
| Kontrplak rengi: | Siyah / kırmızı |
Dragnet Stage Aluminum Stage Platform 0.2 - 0.8 Height Efficiency Folding Stage
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum 6082 T6 |
|---|---|
| Bağlantı: | Katlama |
| Kontrplak malzemesi: | Yangın geçirmez ve anti-patinaj profesyonel sahne kontrplak |
Güvenli Alüminyum Kademeli Platform
| Kafes şekli: | Katlama |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı veya oem |
| Kullanım: | Etkinlik, düğün reklamı sergisi |
Portable Aluminum Stage Platform 0.2 - 0.8m Height Efficiency Folding Stage
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum 6082 T6 |
|---|---|
| Bağ: | çapkın |
| Kontrplak malzeme: | Yangına dayanıklı ve kaymaz profesyonel sahne kontrplak |
Assemble Outdoor Show Aluminum Staging Platform Artistic Mobile Portable Stage
| Kontrplak malzemesi: | Yangın geçirmez ve anti-patinaj profesyonel sahne kontrplak |
|---|---|
| Alev malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
| Uygulama: | Konser, Parti, Etkinlikler |
Led Cuttable Horizontal Removable Aluminum Stage Platform 380v Anti - Slip
| Boyutu: | L2000 * W1200 * H250mm (özel) |
|---|---|
| Yükseklik: | 0,6 m |
| Gerilim: | 380v 3 faz |
Motorlu Döner Alüminyum Sahne Platformu Podyum Ayarlanabilir 1220 × 1220 mm
| Alev malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
|---|---|
| Alev kalınlığı: | 3mm |
| Kontrplak malzemesi: | Yangın geçirmez ve anti-patinaj profesyonel sahne kontrplak |
810mm Alüminyum Kademeli Platform
| Kontrplak: | Yangına dayanıklı ve kaymaz professinal kontrplak |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | Karton kağıdı / Hava Kabarcık sarınması |
| Teslim süresi: | 15days |


