Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
Triangle Aluminum Spigot Triangle Truss 1.6ft - 13ft Light Duty Beam
| Joint: | Spigot |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Triangle |
Gymnasium Car Show Bolt Aluminum Box Truss Bolt For Decoration
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | Spigot / Bolt |
| Characteristic: | without roof |
Outdoor Concerts Studio Sliver Aluminum Square Truss 400mm Bolt Truss Aluminium
| Connector: | bolt / screw |
|---|---|
| Package: | carton/bubble bag |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Dayanıklı Mini Alüminyum Kutu Makas Kapalı / Sahne Kare Bolt Makas Küçük Hacim
| Ulaşım: | Kolaylık |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
| Fabrika: | OEM |
ISO 9001 Aluminum Spigot Truss 6 Way Box Corner Stage Truss Systems 290 * 290
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Height: | 300MM |
Alüminyum Spigot Kafes / Dairesel Aydınlatma Kafes Enerji Kaydet Döner Gece Bar
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
|---|---|
| Ana Tüp: | 50x3mm |
| Destek tüpü: | 25 * 3mm |
Rotating Aluminum Spigot Truss Stage Lighting Truss Circle Black White
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Main tube: | 50x3mm |
| Brace tube: | 25*3mm |
Indoor Events Solid Engineering Aluminum Spigot Truss Max Span 18 mm
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Length: | 0.5-4m |
Rotating Aluminum Spigot Truss Circular Lighting Energy Save For Bar
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Main tube: | 50x3mm |
| Brace tube: | 25*3mm |
Açık Konser Alüminyum Çatı Mobil Makas
| Modeli: | Alüminyum Kare Kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |


