Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Müzik Festivali İçin Dış Mekan Ekipmanı Katmanlı Makas Sistemi Katmanlı Makas
| Normal Özellikler: | 1 * 2m, 2 * 2m, 1.22 * 2.44m, 2.44 * 2.44m |
|---|---|
| Boyut (L * W * H): | Tüm boyut özelleştirilebilir |
| kullanım: | Etkinlik, düğün reklam sergisi |
Kaldırma Sistemi İçin Dekoratif Çokgen Beş Köşeli Yıldız Alüminyum DJ Kafes
| Modeli: | Beş Köşeli Yıldız Makas |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | aydınlatma makası |
Etkinlik / Konser için Özelleştirilmiş 360 Derece Dönen Dairesel Kafes
| Ürün: | SQB 4560 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Esnek Kolon Çerçevesi Alüminyum Aydınlatma Truss Line Array Ses Hoparlör Kulesi Sistemi
| Modeli: | Katlanır Makas |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
Kurulumu ve Alüminyum Aydınlatma Truss Üç Köşe Şovlar için Kurulumu Kolay
| Modeli: | Alüminyum kare tıkaç kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
Hoparlör Sehpa Çatı Tıkaç Göstergesi Makas
| Modeli: | Alüminyum kare tıkaç kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
400x400mm Alüminyum Kale Direk Kafes LED Ekran Küçük Orta Portal Aydınlatma Standı
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6082-T6 |
|---|---|
| renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
| şekil: | Kare, Üçgen, Daire, Merdiven |
4m Uzunluk İskele Çerçevesi Katmanlı Truss Line Array Hoparlör ve Ses
| Malzeme: | ÇELİK |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Uygulama: | konser,Performans,Etkinlik,sergi,Reklam |
Single Dj Speaker Stands / Speaker Truss Aluminum 1.1T 12 M Height Spigot Truss
| Model: | A Speaker Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Max Height: | 12M |
En iyi Alüminyum 50MM Spigot Üçgen Çatı Makas Hafif TVU Sertifikalı
| Modeli: | SQT290 Cıvata ve Somunlu makas |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |


