Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Gümüş Renkli Alüminyum Kare Makas
| Modeli: | Alüminyum kare tıkaç kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
Kutlamalar için 290*290mm 6082 T6 Alüminyum Kare Makas
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Boy: | 290*290mm |
Sergi için Aydınlatma Aşaması 6061 Alüminyum Kare Kafes
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Ürün adı: | En Kaliteli Alüminyum Hafif Siyah Kare/Kutu Kafes |
Proje için SQB300 Vidalı Cıvata Alüminyum Kare Kafes Sistemi
| Ürün: | SQB 4560 alüminyum cıvata makası |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6082 |
| Ana tüp: | 50*3mm |
Konser Sahne Işık Truss 6082 Alüminyum Cıvata Kare Truss Sistemi
| Ürün: | SQB 4560 alüminyum cıvata makası |
|---|---|
| tüp malzemesi: | 6082 |
| Ana tüp: | 50*3mm |
TUV Square alüminyum tıkaç Truss aydınlatma standları 20 × 2 mm ayraç metro
| Ürün adı: | tıkaç truss |
|---|---|
| Boru ebadı: | 50 * 3mm |
| Kiriş sisteminin boyutu: | özelleştirilmiş |
Konseri İçin Altıgen Sekizgen Kare Yuvarlak Kafes Alüminyum 300x300 mm
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
Quick Lock 0.5 Meter Long Aluminum Spigot Truss Brightsome Black Truss System
| Ürün: | Alüminyum Spigot Makas |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
| Kafes şekli: | Kare, dikdörtgen, üçgen veya diğer düzensiz şekil |
Simli Kare Alüminyum Kutu Makas 400mm X 400mm / Kule Makas
| Ürün: | SQB 400 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Küçük Modüler 3d Çelik Veya Alüminyum Kare Makas / Sahne Aydınlatma Kafes Sistemleri
| Ürün: | SQB 400 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |


